KOA BIKE shop
není Cykloobchoďák

titan — ocel — carbon

Stavíme kola a nabízíme zboží, které umožňuje vyřešit individuální potřeby každého jezdce.

Žádné kolo není ideál, pokud není na míru.

U nás v showroomu skoro žádná kola neuvidíte. Ale přesto u nás zaručeně dospějete ke svému dream bike. Jak si můžeme být tak jistí? Máme léta zkušeností a osvědčenou metodu.

Nejdříve u kávy probereme vaši představu – jak často, na jaké úrovni a v jakém terénu chcete jezdit. Vybereme typ kola a materiál, z něhož by mělo být. Následně v rámci sizingu zjistíme vaši optimální pozici, na základě které vybereme vhodný rám a komponenty. Jakmile kolo zkompletujeme, pozveme vás na fitting. Výsledkem je stroj, který přesně odpovídá vašim představám a sedí vám tak, že jej nebudete chtít v blízké ani daleké budoucnosti vyměnit. 
 

Jak může váš dream bike vypadat?

Níže na stránce představujeme kola v ukázkových konfiguracích. Finální komponentový mix je vždy výsledkem konzultací, preferencí a priorit. Výsledné kolo je vždy jedinečné a originálně sestavené — uvedené ceny jsou tedy pouze orientační.

factor O2

Factor O2 je stylové, lehké a subtilní kolo s klasickým jednoduchým vzhledem. Je elegantní a komfortní, na druhou stranu velmi dravé a výkonné. Za příznivou cenu se dá postavit krásné kolo bez kompromisů.

Osazené sadou Shimano 105 Di2 2x12 a karbonovými výplety začíná na 155.000 Kč.


FACTOR OSTRO

Factor OSTRO je univerzální moderní kolo, které je dravé, neskutečně lehké a aerodynamické. S tímto kolem budete připraveni vyhrát závěrečný sprint i dlouhé kopcovité etapy. Kolo jako stvořené pro rychlou jízdu, jak dokládají i vítězné etapy na Tour de France.

Osazené sadou Shimano Ultegra Di2 2x12, karbonovými výplety a komponenty BlackINC začíná na 275.000 Kč.


FACTOR OSTRO GRAVEL

Factor OSTRO GRAVEL je nekompromisně rychlý aero gravel vycházející ze silničního modelu OSTRO. I díky možnosti stavby s integrovanou hrazdou je jako stvořený pro stále populárnější rychlé a dlouhé gravel závody.

 

Osazené sadou SRAM FORCE XPLR, karbonovými výplety a komponenty BlackINC začíná na 265.000 Kč.


ENIGMA EVOKE MK3

Enigma EVOKE MK3 je ladná titanová silnička za zajímavou cenu. Díky průchodnosti plášťů 32 mm lze postavit pohodlné kolo pro dlouhé vyjížďky s maximálním pohodlím a krásným vzhledem.

Osazené sadou Shimano 105 Di2 2x12, karbonovými výplety a komponenty PRO PLT začíná na 155.000 Kč.


ENIGma escape

Enigma ESCAPE je oblíbený gravel, který je díky velké průchodnosti plášťů a pohodlné geometrii ideální pro dlouhé a pohodové dny v sedle. Díky těmto vlastnostem se tenhle gravel nezalekne ani několikadenních bikepackových závodů v náročném terénu.

Osazený sadou Shimano GRX 1x12, hliníkovými výplety a komponenty PRO začíná na 129.000 Kč.


ENIGMA ESKER

Enigma ESKER je všestranné kolo, ve kterém se potkávají vlastnosti gravelu a silničních endurance kol. Skvělé kolo pro ty, co chtějí trochu více dobrodružství, ale nechtějí přitom slevovat ze stylu a výkonu.

Osazené sadou GRX Di2 2x11, karbonovými výplety a komponenty PRO DISCOVER začíná na 279.000 Kč.


SARTO SETA

Sarto SETA Plus Tri-Composite je krásná italská klasika. Díky unikátním uhlíkovým vláknům Tri-Composite je kolo velmi pohodlné. Ruční italská výroba dává možnost custom geometrie na míru.

Kolo osazené sadou Shimano Ultegra Di2 2x12, karbonovými výplety a lakovanými karbonovými komponety v barvě rámu začíná na 269.000 Kč.


sarto raso

Sarto RASO je italská, ručně vyráběná klasika v moderním pojetí, která v sobě spojuje vlastnosti aero a vrchařských kol. Tohle kolo zrozené pro rychlost lze vyrobit v custom geometrii na míru.

Osazené sadou Shimano Dura-ace, karbonovými výplety a lakovanými karbonovými komponety v barvě rámu začíná na 319.000 Kč.

ARGON 18

Argon 18 E119 Tri+ Disc je špičkový stroj, který vám pomůže dosáhnout maximálního výkonu v triatlonech na dlouhých tratích. Argon 18 je kolo pro triatlonisty bez kompromisů.

Osazené sadou Shimano Ultegra Di2 2x12, karbonovými výplety a kokpitem 51speedshop začíná na 265.000 Kč.


Kualis KT-SR

Kualis KT-SR je exkluzivní titanový rám od japonského rámaře Yoshi Nishikawa. Za celým procesem výroby stojí pouze jeden člověk. Kvůli tomu je doba dodání rámu delší než u jiných výrobců, ale opravdu za to stojí.

Osazené sadou Shimano Dura-ace Di2, karbonovými výplety, komponenty Chris King a Enve začíná na 339.000 Kč.


TIME ALPE D'HUEZ

TIME Alpe D'Huez Disc je silniční kolo pojmenované po legendárním stoupání známého zejména z Tour de France. Krásná silnička jednoduchých tvarů společně s precizním zpracování a unikátní výrobní technologií je opravdový šperk mezi karbonovými silničkami.

Osazené sadou Shimano Ultegra Di2 2x12, karbonovými výplety a komponenty DEDA Superzero začíná na 195.000 Kč.


TIME ADHX

TIME ADHX je kolo nabízené ve dvou variantách průchodnosti rámu a to 38 mm (univerzální pohodlné allroad kolo) a 45 mm (moderní gravel do jakéhokoli terénu). Obě varianty vynikají precizním zpracováním a unikátní technologií výroby.

Osazené sadou SRAM FORCE AXS XPLR 1x12, karbonovými výplety a hliníkovými komponenty DEDA začíná na 179.000 Kč.Objednejte si konzultaci

Napište nám prosím krátké info vás a vašich plánech. Těšíme se na setkání!