#bikeporn ultd.

- v životě jsou okamžiky, kdy si prostě chcete udělat radost - 


Vybrali jsme progresivní značky kol, kterým věříme 

V našem shopu se zaměřujeme na  zboží progresivních značek,
které máme ověřené z vlastního tréninku. Při výběru dbáme
hlavně na funkčnost a spolehlivost materiálu v akci.

Vždy se snažíme reflektovat individuální potřeby každého jezdce.
V kombinaci s bike fittingem, ještě před nákupem, jsme schopni poskytnout objektivní doporučení při výběru kola i komponent. 

FACTOR BIKES

Dynamicky se rozvíjející prémiová značka na pevných základech a mnohaletých zkušenostech, za kterou stojí ikony silniční cyklistiky Baden Cooke a David Millar.
Díky přímému kontaktu jsme schopni dosáhnout velmi zajímavých podmínek. 


ORBEA road

Tradiční baskická značka s více než 100 letou historií. Kola mnoha šampionů  jako jsou Iban Mayo, Rainald Zubeldia nebo triatlonista Craig Alexander. Nabízí možnost vlastního designu MyO. 


orbea mtb

Baskické město Mallabia, odkud Orbea pochází, je ze všech stran obklopeno horami. A tak není divu, že se Orbea stala jedna z prvních cyklistických značek, které do světa MTB vlítli jako uragán. Vždy budovali top MTB teamy, několik let s na Orbee exceloval např. Julien Absolon. Dnes pokračuje např. Luna Team. 

Doplňky a komponenty prémiových značek

Oblečení značek Isadore i Q36.5 jsou k vyzkoušení v showroomu. Ve výběru sortimentu všech doplňků jsme poměrně nekompromisní, ale chceme mít pro své klienty pouze takový materiál, o kterém jsme přesvědčeni, že obstojí i v těch nejnáročnějších podmíníkách. 


Objednejte se na konzultaci

Využijte možnosti rezervace konkrétní hodiny, kdy budeme
k dispozici jen pro vás.