dárkové vouchery

 bike fitting — tréninky — voucher na míru

Doporučujeme nenechat Ježíška náhodě a napsat si o některý z našich dárkových voucherů.
Pokud naopak nevíte, čím potěšit svého oblíbeného cyklistu, s těmito dárky nemůžete šlápnout vedle!


Darujte voucher na bike fitting nebo permanentku na 10 hodin v KOA tělocvičně (platí na gym, jógu i běžecký trénink venku).
Pokud chcete darovat jakoukoliv jinou službu, kterou v KOA nabízíme (jiný trénink, KOA kemp apod.), není problém – umíme i vouchery na míru! Ozvěte se nám a společně to vymyslíme.

vánoční dotazy & objednávky:

radka.falge@koa.cz

+420775246236


Bike fitting na kole

5 000 Kč

Bike fitting, neboli nastavení kontaktních bodů na kole, je nutností pro všechny, kdo to s cyklistikou myslí vážně. Měření a nastavení provedeme přímo na klientově kole. Více o službě.


sizing & bike fitting

7 000 Kč

V této varianta bike fittingu nejprve provedeme měření na polohovacím kole (sizing). V druhé fázi následuje samotný fitting přímo na kole.
Více o službě.


10 hodin v tělocvičně

2 000 Kč

Hodiny v tělocvičně jsou tu pro všechny, kteří chtějí sportovat efektivně a technicky správně. Permanentku lze uplatnit na všechny lekce v tělocvičně (gym & jóga) a na běžecký trénink venku. Více o trénincích.


voucher na míru

–?–

Chtěli byste darovat KOA kemp, bike servis, trénink na míru nebo jinou službu, kterou v KOA nabízíme? Není problém! Ozvěte se nám a společně to vymyslíme.


MÁTE vánoční DOTAZ? Zavolejte!

O dárkový voucher si napište Radce.
Chcete poradit, jaký dárek by byl pro někoho vhodný? Zavolejte, rádi to s vámi probereme! Kdybychom to náhodou nebrali, pošlete SMS a zavoláme zpět.


Radka.Falge@koa.cz

+420 775 246 236