COFFEE

merch — vyjížďky — společné akce — večírky

Nejsme kavárna — ale bez kávy se u nás neobejde jediná návštěva

Kávu vaříme hodně a rádi

Když zrovna nestavíme nové kolo nebo netrénujeme, soupeříme mezi sebou, kdo nakreslí mléčnou pěnou na cappuccino hezčí helmu. Připravujeme výběrové kávy od Bohemian Coffee House – přátel z Rumburka, kteří s námi jezdí na kempy i na švihy.

Stavte se k nám na kávu a prohlédněte si cyklistické dresy a příslušenství od profi butikových značek, které nejsou jen tak někde k vidění. Kromě toho si můžete pořídit i kvalitní kousky s KOA designem.

koa merch

Stavte se na Letné pro fajn kousky s fajn logem:

KOA cuore dres

Limitovaná edice KOA custom dresů od prémiového švýcarského výrobce CUORE.
K dispozici poslední kusy.

2.900 kč

KOA BIDON

Specialized Bidon Purist (650 ml) s měkkým náústkem, který neprotéká. Lahev se dá při napití lehce stisknout.

390 KČ

koa tričko

Bavlněné triko s logem KOA na prsou. Ve stejném nás potkáváte v obchodě, v posilovně i na fittingu.

550 kč

koa ponožky

Na Slovensku upletené ponožky, které až vyzkoušíte, nebudete chtít jiné. Doporučuje 11 z 10 KOA šviháků.

250 kč

koa vyjížďky

Pravidelně pořádáme v sezóně společné silniční vyjížďky. Vybrané středy a soboty patří švihům — skupiny podle výkonnosti, délka trasy podle času a v cíli obvykle pivo. Nejsme žádná uzavřená skupina bláznů, co jezdí na krev — vyjíždíme, abychom si kolo společně užili a stihli si u toho i pokecat. A co nestihneme, řekneme si u toho piva nebo kávy.

koa Pípy

Párkrát do roka se daří uspořádat večírky — říkáme jim KOA PÍPA. Někdy, abychom představili nové dresy, jindy, abychom se pochlubili zbrusu novým dream bikem. A co bude příště? To bude překvapení – i pro nás.

promítání závodů

Strade Bianche, Tour de Flanders, Fleche Wallone, Roubaix, nějaká ta etapa Tour nebo Gira — ty největší události si užíváme společně. Obvykle začínáme vyjížďkou, a potom sledujeme, že jezdíme prakticky stejně, jak profíci v televizi ;) K tomu něco na zub a je z toho parádní den. 

sledujte naše kanály

O aktuálních akcích, vyjížďkách, večírcích a kempech informujeme vždy včas na sociálních sítích. Sledujte nás a připojte se do KOA party.