ALBA OPTICS ANVMA LIGHT GRAY/DARKSIDE

Cena: 3 120,00 Kč Původní cena:
Barva: GREY

Brýle ANVMA se inspirují klasickým stylem brýlí, ale jsou vyrobeny z nejlepších dostupných technologií. Rámečky jsou vyrobeny z tr90, což je činí tenkými, pružnými a extrémně lehkými.

Myslíme si, že jsou to nejlehčí sportovní brýle, které můžete mít: tak lehké, že zapomenete, že je máte na sobě. Díky těmto vlastnostem, jsou ANVMA určeny cyklistům, kteří milují cestování na lehko, poznávání nových cest, objevování přírody a užívání si výhledů.
Gumová struktura rámu pomáhá zvýšit jejich přilnavost a zajišťuje dokonalé přizpůsobení většině jezdců. Jejich design také umožňuje použití dioptrických čoček.

Čočky na modelech ANVMA jsou vyráběny společností Carl Zeiss Vision s vysoce odolným polykarbonátem, který nabízí velkou ochranu pro sportovní aktivity a různé venkovní použití a OM15, nejbližší materiál minerálnímu sklu z hlediska průhlednosti a jasnosti vidění, bez jakéhokoliv zkreslení a lehčí až o 50% než sklo.

Bont Riot MTB+

Bont Riot MTB+

Bont Riot MTB+, první karbonová teplem tvarovatelná entry level MTB tretra na světě, nyní k dispozici s upínacím systémem BOA.

Cena: 4 490,00 Kč