ALBA OPTICS DELTA ROY MR ALU

Cena: 4 140,00 Kč Původní cena:

Kompletní set včetně skel!!

Brýle DELTA jsou inspirovány modely z 80. a 90. let.
Laurent Fignon,"Profesor", vyhrál v roce 1989 Giro d'Italia jen pár měsíců před pádem berlínské zdi. Počítače se dostávají do domovů a kanceláří. Gianni Bugno nechává lidi snít. Miguel Indurain se stává posledním z největších šampionů. Je to začátek pro Rusa, Berzina a čas pro "piráta", Pantaniho, který je zodpovědný za znovuzrození vášně pro italskou cyklistiku.

Materiál rámečku je Tr90, vyrobený z nylonu a uhlíkových vláken, organický a bezpečný pro pokožku i při dlouhodobém používání. Je o 20% lehčí než jiné konvenční materiály a nabízí větší ochranu proti nárazům a tření. Je vysoce pružný bez deformace, i při vystavení vysokým teplotám, po ohnutí se vrátí do původního tvaru.

DELTA používá zorník VZUM ™ A-LENS vyrobený z polykarbonátového základu se zakřivením 6, odolného proti poškrábání, který není vycentrován, aby umožnil přesné vidění bez boční deformace. Jeho zakřivení pokrývá optický kužel o 180°, což poskytuje vynikající ochranu před větrem a silným světlem, které se na jiných slunečních brýlích často odráží a oslňuje. Nerozbitný materiál absorbující nárazy je vysoce odolný.