ALBA OPTICS STRATOS F-LENS

Cena: 5 200,00 Kč Původní cena:
Barva: WHITE, BLACK

Kompletní sada - rámeček i skla.

Šlapeš do pedálů. Zase. Dokonalost je tvým cílem. Zlepšování nejen výkonu ale i postavení jako sportovce. Chceš pokrok: reagovat na něco, co v tobě vře. K tomu potřebuješ jasnou vizi.  pro tento účel jsme navrhli STRATOS: brýle, které ti pomohou zaměřit se na cíl, ať už závodíš nebo trénuješ ve svém terénu.

STRATOS používá nový, ultra lehký polykarbonátový vyměnitelný zorník S-LENS VZUM™ vyvinutý Alba Optics s jediným cílem: poskytnout sportovcům ultimátní vizuální zážitek ve všech povětrnostních podmínkách a ve všech prostředích. Fotochromatická čočka F-LENS, která se přizpůsobuje intenzitě světla přítomného v prostředí a automaticky mění barvu, čímž odstraňuje škodlivé UV záření jakéhokoli druhu.
Jeho dočasná transformace se odehrává v krátkém okamžiku, nicméně je postupná a nezávislá na atmosférických faktorech. Optické namáhání je proto omezeno na minimum a čočka zůstává aktivní i při oblačném dni.

Celkové pokrytí tváře zorníku S-LENS VZUM™ umožňuje nerušené a kompletní vidění okolí. Centrální ventilační otvor umožní unikat nadměrnému teplu a páře ještě předtím, než stihne bránit vašemu zraku. Díky rámečku je možné zorník vyměnit jednoduchým zámkovým systémem. Aby se STRATOS přizpůsobil každé tváři, je nastavitelný ve čtyřech různých pozicích.

ALBA OPTICS F-LENS PHOTOCHROMATIC

ALBA OPTICS F-LENS PHOTOCHROMATIC

Fotochromatická čočka. Zaručuje vynikající viditelnost a to jak ve špatných, tak i intenzivních světelných podmínkách.

Cena: 2 590,00 Kč