FINIS Dryland Cord Light Resistance

Cena: 1 090,00 Kč Původní cena:

Posilovací guma Dryland Cord je vyrobena z kvalitní gumy s pohodlnými měkkými rukojeťmi. Guma je ideální pomůckou ke cvičení odolnosti, jako zásadní součástí plaveckého tréninku a udržování kondice. Dryland Cord je určena pro cvičení mimo i do bazénu ke stimulování plaveckých pohybů a izolování důležitého svalstva.

Žluté popruhy s lehkým odporem

Zelenomodré popruhy se středním odporem

Červené popruhy s vysokým odporem

Související produkty

FINIS Freestyler Hands Junior FINIS Freestyler Hands Junior

FINIS Freestyler Hands Junior

Plavecké packy Finis Freestyle díky svému unikátnímu tvaru podobnému tvaru surfu nutí vést správný záběr po celé záběrové ploše. Spodní vykrojení pomáhá při centralizované pozici paže. Packy jsou určeny výhradně pro plaveckou techniku kraul. Tento typ pacek neklade nijak zvlášť velké nároky na sílu. Plavecké packy jsou určeny jako pomůcka pro zlepšování techniky a výkonnosti.

Cena: 589,00 Kč

FINIS Pull Buoy FINIS Pull Buoy

FINIS Pull Buoy

Plavecký piškot Finis Pull Buoy napomáhá udržovat správnou pozici těla při plavání. Piškot si umístíte mezi kotníky, popřípadě lýtka či stehna. Veškerý pohyb je tak soustředěn na horní polovinu těla, která musí vyvinout větší sílu. Plavecký piškot je z lehkého materiálu EVA a je v univerzální dospělé velikosti (přibližně od 12 let).

Cena: 449,00 Kč