FINIS Pull Buoy Junior

Cena: 449,00 Kč Původní cena:

Plavecký piškot Finis Pull Buoy napomáhá udržovat správnou pozici těla při plavání. Piškot si umístíte mezi kotníky, popřípadě lýtka či stehna. Veškerý pohyb je tak soustředěn na horní polovinu těla, která musí vyvinout větší sílu. Plavecký piškot je z lehkého materiálu EVA a je v univerzální dospělé velikosti (přibližně od 12 let).

Související produkty

FINIS Aligment KickBoard FINIS Aligment KickBoard

FINIS Aligment KickBoard

Plavecká deska Finis Alignment Kickboard má hydrodynamický tvar. Deska napomáhá plavci udržet správnou pozici těla. Díky pásku můžete desku lehce ovládat a máte ji vždy pod kontrolou, aniž byste ji museli držet na okraji. Deska má ideální ponor. Je konstruována tak, abyste při plavání měli ruce zároveň s vodní hladinou. Díku tomu máte tělo v jedné rovině a nezvedá se vám přední polovina těla. Deska je vyrobena z pěnového materiálu, který je velmi lehký a díky odolnosti vůči chlóru má dlouhou životnost. Menší tvar desky a její položení na vodní hladině snižuje tlak na ramena plavce.

Cena: 790,00 Kč

FINIS Dryland Cord Light Resistance FINIS Dryland Cord Light Resistance

FINIS Dryland Cord Light Resistance

Posilovací guma Dryland Cord je vyrobena z kvalitní gumy s pohodlnými měkkými rukojeťmi. Guma je ideální pomůckou ke cvičení odolnosti, jako zásadní součástí plaveckého tréninku a udržování kondice. Dryland Cord je určena pro cvičení mimo i do bazénu ke stimulování plaveckých pohybů a izolování důležitého svalstva. Žluté popruhy s lehkým odporem Zelenomodré popruhy se středním odporem Červené popruhy s vysokým odporem

Cena: 1 090,00 Kč