Q36.5 Salopette Dottore L1

Cena: 6 400,00 Kč Původní cena:
Velikost: M, S, XXL
Barva: Black

V nedávné historii profesionální cyklistiky se objevily určité inovace (např. Mánie pro nahrazení ocelových kuličkových ložisek těmi, které jsou vyrobeny z keramiky v nábojích, nebo „neobvykle dlouhé“ krátké kalhoty určitého jezdce  v počátcích tisíciletí). Když se poprvé objevily, neunikly novinářům, kteří si v pátek před jarními klasikami povídali s mechaniky mimo týmové hotely. Zdálo se, že jsou exkluzivní doménou maniaků, posedlých a garážových snílků. Avšak během několika let se rozšířily jako virus přes peloton a přes amatérské sportovce.

Q36.5 pracuje na této špičce inovací. Šlapání, sledování ostatnách šlapat a zároveň snít o tom, jak bude profi cyklistika vypadat v budoucnut.

A právě na tomto snu staví nové kraťase Q36.5, IL DOTTORE, vyladěná verze Salopette L1 (originální produkt Q36.5). Il Dottore - název je odkazem na přezdívku Salopette L1 a na téměř mytologickou, někdy notoricky známou postavu osobního lékaře profesionálního cyklisty.

Il Dottore vylepšuje původní filozofii Salopette L1. Aby se staly definitivními všestrannými, celodenními, vysoce výkonnými cyklistickými kraťasemi z budoucnosti profesionální cyklistiky.

Q36.5 Jersey short sleeve L1 pinstripe Q36.5 Jersey short sleeve L1 pinstripe

Q36.5 Jersey short sleeve L1 pinstripe

Výkonný minimalismus s prošíváním ze stříbra

Cena: 3 950,00 Kč

Q36.5 Ultralight La Prima Q36.5 Ultralight La Prima

Q36.5 Ultralight La Prima

Ultimátní grand tour ponožky

Cena: 390,00 Kč