nuskool endurance studio

29.4. - 12.5. máme upravený program tréninků plavání,
cvičení v tělocvičně i provoz obchodu. Více zde, tak bacha:).

shop - gym - bike fitting studio - café

KOA je bike shop, bike fitting studio, gym a café. Naše poslání je využít znalostí a postupů, které jsme nasbírali za posledních 20 let trénováním cyklistiky a triatlonu k tomu, abychom umožnili sportovcům posouvat výkon dopředu, minimalizovat zdravotní rizika, ale
hlavně si svůj sport dlouhodobě užívat. 


Bike fitting

Provádíme 3D biomechanickou analýza pohybu. Řešíme komfort, bezpečnost ovládání, efektivitu a minimalizaci rizika zranění. 
Jak říká Dirk Bockel, OH medailista, vítěz Roth IM Melbourne: "Poslední verze aerobiku je vám k ničemu, pokud nemáte dobře nastavený posed na kole."

Bike shop 

Prodáváme kola a doplňky, které umožňují vyřešit individuální potřeby každého jezdce. Kromě nového kola a dresu vám velmi rádi poradíme s výběrem ostatního materiálu s přihlédnutím na celkovou ergonomii. Proto máme v nabídce tretry ruzných šířek, vložky do bot, širokou škálu sedel a dalších komponentů. 

swim-bike-run Training squad

Nabízíme různé formy tréninku pro triatlonisty i sportovce v jedné disciplíně. Tréninky vedeme ve skupinách, individuálně
i "pouze on-line". V našich trénikových skupinách jsou profesionální sportovci, age group sportovci s nejvyššími ambicemi na Ironmanských závodech, ale rádi pomáháme i úplným začátečníkům, kteří teprve objevují krásu triatlonu a endurance sportů obecně. 

Gym and Yoga

Posílení a vylepšení mobility celého těla je nezbytná součást vytrvalostních sportů. Výkon jde nahoru, předchází zranění, zrychluje regeneraci. Proto jsme pro naše sportovce připravili i pravidelné funkční cvičení zaměřené správný "CORE" a vědomou, deep stretch jogu, zaměřená na rozvoj vnímání vlastního těla. 

vyjížďky, kempy a soustředění

Připravujeme víkendové vyjíždky, výlety, tréninkové kempy i týdenní triatlonové soustředení. Sledujte novinky zde na webu nebo
náš Facebook, ať vám nic neunikne:). 

showroom

Přijďte se podívat do zcela nově rekonstruovaných prostor v Praze 7 na Letné.
Domluvte si import svého vysněného biku, vyzkoušejte poslední kousky značek Isadore, Q36.5, Bont, Oakley, BlackInc. 
Pořešte, jak dostat svou cyklistiku nebo triatlon na další level. Nebo přijďte prostě na výbornou kávu, rádi vás uvidíme!

kde nás najdete

Adresa

Jirečkova 1010/5,
170 00 Praha 7

Otevírací doba:

Po - Pá: 11:00 – 19:00
So - Ne: Dle osobní dohody.

Koa.cz instagram

Pro tajné informace ze zákulisí, pozvánky na vyjížďky nebo klubové večery, sledujte náš instagram. 
#koacz