bike boutique 

Neprodáváme to jak housky na krámě, nejlepší kolo obecně neexistuje, ale najdeme to nejlepší kolo pro vás. (skrz fitting, konzultace). Je v pořádku, že nevíš přesně co chceš – spolu jandeme to nejlepší kolo.

Cuore, Isadore, Bont, Poc, Alba, Lezyne, Silca, Wahoo, Factor, Laverack, Repete, Scott, Orbea, Pinarello, Kualis, Trek

gym/yoga 

Od funkčního posilování až po self awareness. Vybere si u nás jak sportovec jako doplňek, tak i "lidi z ulice" co si přijdou zacvičit. Komorní prostředí pro 6 lidí, permanentka s neomezenou platností, přátelsé prostředí, jednoduchý rezervační systém. Stabilní tým trenérů, kteřé dobře znáte. 

bike fitting 

Provádíme 3D biomechanickou analýza pohybu. Řešíme komfort, bezpečnost ovládání, efektivitu a minimalizaci rizika zranění. Info o Honzovi, zkušenosti, praxe, vzdělání, stovky realizovaných fittingů, nejlepší fitter v čr.

tréninky 

Pokrýváme plány od profi sportovců až po začátečníky. Trénujeme triatlonisty, běžce, cyklisty. Tréninky vedeme ve skupinách, individuálně i on-line. 

živé tréninky: plavání, běh, vyjížďky (= trénink jízdy ve skupině). Online tréninky. Tréninky probíhají vždy s "námi" – žádní další trenéři, za které se schováváme.

kempy 

Pravidelné vyjížďky, "párkrát za rok si vyjedem" – společná cyklistika, kterou jinak běžně nezažiješ, plus klasické soustředění pro tritlonisty. Hezká vyzkoušená místa, zase jedeš s "náma", nepojede s tebou nikdo, koho neznáš. Místa, kam bysme sami chtěli na dovolenou. Vyzkoušíš si, jaká je vyjížďka s podporou (auto, jídlo, servis...).

servis 

Nezáleží, jestli máte silničku, gravela, mtb nebo časovkářský speciál – Vítek zvládne všechno. Jako závoďák má na technický stav kola vysoký nároky, takže si můžete být jistí, že po jeho zákroku bude váš stroj ve špičkový kondici. Stejně jako vy, jestli s námi trénujete.

coffee

Klubová atmosféra, o většině věcí, které nabízíme, je dobré si popovídat a u kávy je to nejlepší. Akce, na který se tu lidi potkávají – pípa, promítání závodů. Všechnu práci děláme "my" a osobně se potkávat se všema lidma je pro nás důležité. Kávu pro nás praží cyklista a kamarád Jirka.


kde nás najdete

Adresa

Jirečkova 1010/5,
170 00 Praha 7

Kontakt:

Tel: +420 775 367 648

Email: info@koa.cz

Otevírací doba:

Po, Út, Čt: 14:00 – 19:00

St: 14:00 - 18:00

Pá: 10:00 - 16:00

Koa.cz instagram

Pro tajné informace ze zákulisí, pozvánky na vyjížďky nebo klubové večery, sledujte náš instagram. 
#koacz