jóga

- deep stretch - rozvoj vnímání vlastního těla - 


Doplň si svou skládačku! 

Zastavte se, nadechněte a postupně obracejte pozornost do sebe. Co vás čeká dál? Základní asány a v nich jemné a postupné protažení. Práce s dechem i hlasem, meditace a postupné zkoumání svého vnitřního světa. Naučíme vás krátké sestavy zaměřené na problematické části těla, které zvládnete cvičit sami. Jsme si jistí, že přidáním cvičení do každodenního /týdenního tréninku uděláte to nejlepší pro prevenci případných zranění.

pondělí:  18.00—19.00
čtvrtek: 19.00—20.00

V tréninku i v životě je potřeba najít si čas na práci,
čas na odpočinek a čas na jógu.

Jógu cvičí téměř každý a Namaste studio na vás číhá na každém druhém rohu. Proč tedy cvičit v KOA? Protože my víme, že jóga je ve skutečnosti jen jedna. Ta vaše. Začíná zastavením, nadechnutím, hlubokým jemným protažením a postupným obracením pozornosti do sebe. Na to, abychom propotili triko, máme běh, svaly unavíme na kole, téměř vypustíme duši v bazénu. Ale ne při józe, tam vás čekají základní pozice - asány a v nich postupné a jemné protažení za pomoci dechu. Práce s tělem, dechem i hlasem, odpočinek a zkoumání vnitřního světa při meditacích, lehkost a uklidnění. 

Radka Falge

Radka je velkou propagátorkou vnímání vlastního těla v tréninku. Proto se během své sportovní a trenérské kariéry zaměřuje na cvičení jógy a dále také selfawareness. 

  • FTVS UK (magisterské studium 1995 – 2001) 
  • FTVS UK (trenérská škola triatlon – 2006 - 2009)
     
  • MS Xterra Hawaii (2005) 
  • IM Klagenfurt (2007 11: 48) 
  • 5x 70.3 (pb 5:00) 

první lekce zdarma. 

První zkušební hodinu máte u nás zdarma. Cena další hodiny je 150,- v rámci permanentky na 10 hodin, kterou lze použít na trénink, jógu i běžecké tréninky. K tomu nabízíme možnost individuálních lekcí za 600,-/ hodina (po domluvě).Cena další hodiny je 150,- v rámci permanentky “Workouts” na 10 hodin, kterou lze použít na všechny vypsané hodiny v tělocvičně i běžecké tréninky. K tomu nabízíme možnost individuálních lekcí za 600,-/ hodina (po domluvě).


Máte dotaz? napiště nám

Pokud si nejste jistí, zda je tento trénink vhodný i pro vás, napište nám.
Těšímese na vás!