KOMUNITA

vyjížďky — akce — večírky

Sport, skvělá parta lidí a výběrová káva — to jsou ingredience, které v KOA nikdy nechybí!

ZASTAVTE SE NA Kávu

Když zrovna nestavíme nové kolo nebo netrénujeme, připravujeme si výběrovou kávu od kamarádů z Bohemian Coffee House. Stavte se do KOA a u šálku kávy můžeme probrat vše, co vás zajímá z našich aktivit. V bike shopu si můžete prohlédnout kvalitní kousky s KOA designem, cyklistické dresy i zboží od značek, které nejsou jen tak někde k vidění.

koa vyjížďky

V sezóně pořádáme společné silniční švihy. Pro každou délku trasy a výkonnostní skupinu jsou připravení KOA guidi, kteří stanovují tempo a řídí balík. Nejsme žádná uzavřená skupina bláznů, co zbytečně závodí — jezdíme, abychom si kolo společně užili. Aktuální termíny vyjížděk předem zveřejňujeme na našem Facebooku a Instagramu.

koa Pípy

Párkrát do roka pořádáme večírek — říkáme mu KOA pípa. Někdy představujeme nové dresy, jindy se pochlubíme novým dream bikem. A co bude příště? To bude překvapení — i pro nás.

promítání závodů

Strade Bianche, Tour of Flanders, Fleche Wallone, Paris-Roubaix, zajímavé etapy Tour, Gira nebo Vuelty — ty největší události si užíváme společně. Obvykle začínáme vyjížďkou a potom u piva a něčeho dobrého na zub sledujeme závod. 

sledujte naše kanály

O aktuálních akcích, vyjížďkách, večírcích a kempech vždy informujeme na sociálních sítích. Sledujte nás a připojte se do KOA komunity!