On-line coaching

- strukturovaný sezónní plán - průběžná kontrola - taktický a technický plán pro závody -


některé Vztahy  fungují 
i na dálku:)

Pomocí současných technologií - smart hodinkám, GPS, snímači tepové freknvece, wattmeterům a on-line uložištím má trenér k dispozici komplexní pohled na výkod svěřence. 

On-line coaching is the new black

Vytrvalostní sporty jsou časově poměrně náročná vášeň a tak je vcelku běžné, že spousta sportovců trénuje sama. Pokud nemáte možnost docházet na některý ze skupinových tréninků, ale chcete dát svému výkonu nějaký řád a smysl, je pro vás on-line coaching správnou volbou. Oproti on-line plánům, kterých je na internetu celá řada, má on-line coaching obrovskou výhodu zpětné vazby a velmi individuálního přístupu.  


Na začátku si s trenérem ujasníte své cíle

Zkušení závodníci mají většinou poměrně jasnou představu o svém sezónním kalendáři. Někdo chce posunout pouze sebe sama k lepší kondici nebo lepším výsledkům. Jak říká náš head couch:"Každý má svůj Everest. A to je úplně v pohodě."


Dostanete strukturovaný trénink

Tréninkové plány píšeme v 1-2 týdenních  cyklech. Výraznější zhodnocení děláme po
4 týdenním mezocyklu včetně průběžného hodnocení každý mezocyklus.


Jste ve spojení přes aplikaci training peaks

Vužíváme aplikaci TrainigPeaks, přes kterou má trenér přehled o všech vašich výkonech. Včetně všech dat, které umí trackovat vaše smart training zařízení. TrainingPeaks lze napojit na většinu z nich.  


Jdete do akce

Většina našich svěřenců trénuje na nějaký závod. My si tedy taky myslíme, že to je o dost lepší, než trénovat třeba jenom na svatbu nebo do plavek:), ale jak se říká, proti gustu, žádný dišputát!. 

Varianty on-line tréninkových plánů 

Tréninkové plány poskytujeme ve dvou základních balíčcích. 


tréninkový plán Standard

 • Vstupní setkání + dotazník/ konzultace: sportovní historie, sportovní současnost, dlouhodobé a krátkodobé sportovní cíle, zdravotní stav/ omezení, výsledky zátěžových testů (pokud jsou k dispozici), dosažená osobní maxima (osobáky), týdenní režim/ možnosti pro trénink (práce, rodina atp.)
 • Sestavení + konzultace plánu sezóny: periodizace sportovní přípravy pro danou sezónu, vč. zařazení hl. závodů, přípravných závodů, tréninkových kempů, tréninkového volna atd.
 • Detailní tréninkový plán zpracován 1-2 týdenních cyklech
 • Zhodnocení rozvojových tréninků (komentář v TP)
 • Písemné zhodnocení za každý tréninkový mezocyklus (4 týdny), eventuální úprava dalšího tréninku/ plánu sezóny (příloha email), lze probrat osobně / telefonicky
 • Součástí tréninkových plánů pravidelné testy výkonnosti: plavání “kritické tempo”, cyklistika “FTP test”, běh 5.000m (4-8 týdnů), cena testu 200 Kč,
 • Součástí tréninkových plánů je závodní strategie pro závody “A” + jejich vyhodnocení
 • Doporučujeme 1-2* za sezónu absolvovat zátěžový test ve sportovní  laboratoři (např. Cardiolab)
 • Požadovaná výbava pro záznam tréninků: sportovní hodinky / cyklocomputer vč. GPS, záznam tepové frekvence, běžecké/ cyklistické kadence, cyklistický wattmetr, cyklistický trenažér (ideálně “smarttrainer”)

Cena:
600 Kč / týden
650 Kč / týden pokud KOA zajišťuje
Premium verzi TP, platí se na 12 týdnů předem

tréninkový plán standard plus

Obsahuje vše, co plán Standard a k tomu ještě navíc několik dalších služeb:

 • 1* týdně osobní / telefonická konzultace
 • 1* mesocyklus (4 týdny) individuální trénink včetně osobní konzultace tréninkových plánů
 • 1* sezóna kontrola posedu na závodním kole (podmínkou je předchozí standartní fitting)
 • možnost operativního přizpůsobení týdenního plánu na základě potřeby sportovce (nemoc, změna pracovního rozvrhu atp.). Změny na základě emailového/ telefonického/ SMS kontaktu cca do 24 hodin.

Cena:
800 Kč / týden
850 Kč / týden pokud KOA zajišťuje
Premium verzi TP, platí se na 12 týdnů předem


join koa on-line club 

 I členové on-line tréninkových skupin mají v KOA spoustu dalších klubových výhod, jako jsou výhodnější ceny za zboží, tréninkové kempy nebo klubové večery k nezaplacení. On-line trénink se objednává přes stejný rezervační systém jako skupinovky. Pokud jste ale noví, určitě prosím nejdříve napište nebo zavolejte, abychom se poznali a probrali vaše cíle osobně. 


Máte dotaz? napiště nám

Pokud si nejste jistí, zda je tento trénink vhodný i pro vás, napište nám.
Těšíme se na vás!