SELF AWARENESS

- Cvičení vede k sebepoznání a zvýšení citlivosti vůči vlastnímu tělu a jeho pohybům - 


Cvičením sami k sobě 

Cvičení jako příležitost k zastavení a pozvánka poznávat vlastní tělo a jeho signály. V rozcvičce se zaměříme na jednotlivé části těla a jejich uvědomění. Poté budeme intenzivně zatěžovat oblasti, kde bývá usazeno chronické napětí, např. ramena, stehna, bránice. Ve speciálních pozicích budeme tato chronická napětí uvolňovat. Cvičení vede k výraznému oživení a přináší s sebou zvýšení citlivosti vůči vlastnímu tělu a pohybu.

Středa 8.00—9.00
(v kombinaci s Jógou, RADKA a HANKA)

NAJDĚTE SI ČAS PROPOJIT TĚLO S MYSLÍ

Cvičení čerpá z terapeutického směru Core Energetics, který integruje poznání o těle a jeho pohybech s psychologií. V hodinách pracujeme zejména na uvolnění chronického napětí, ale také na rozvoji pohybového potenciálu. Každý máme schopnost plně rozvinout všechny své předpoklady. Přesto využíváme jen některé z nich. Platí to na úrovni těla i mysli. Práce s tělem nám pomůže rozhýbat zatuhlé části a uvědomit si, jakým způsobem můžeme tento posun přenést také do každodenního života. 

Instruktoři

RADKA FALGE

Radka je velkou propagátorkou vnímání vlastního těla v tréninku. Proto se během své sportovní a trenérské kariéry zaměřuje na cvičení jógy a dále také selfawareness. 

 • FTVS UK (magisterské studium 1995 – 2001) 
 • FTVS UK (trenérská škola triatlon – 2006 - 2009)
   
 • MS Xterra Hawaii (2005) 
 • IM Klagenfurt (2007 11: 48) 
 • 5x 70.3 (pb 5:00) 

Hanka Hniličková

Terapeut  v metodě Core Energetics (terapeutický přístup zaměřený na tělo, který pracuje s energií, pohybem i dechem). Hlavní garant cvičení Self Awareness v KOA. 

 • NICE (Netherlands Institute of Core Energetics – studentka 3. ročníku celostního terapeutického výcviku v metodě Core Energetics, od 2016)
   
 • KOA (Instruktorka cvičení Vědomý pohyb a základy bioenergetiky, 2018- doposud)

první lekce zdarma. 

Cena další hodiny je 150,- v rámci permanentky “Workouts” na 10 hodin, kterou lze použít na všechny vypsané hodiny v tělocvičně i běžecké tréninky. K tomu nabízíme možnost individuálních lekcí za 600,-/ hodina (po domluvě).

MÍSTO a čaS

Středa 8.00—9.00 (v kombinaci s yogou) — cvičitelka: Radka Falge a Hanka Hniličková


Máte dotaz? napiště nám

Pokud si nejste jistí, zda je tento trénink vhodný i pro vás, napište nám.
Těšímese na vás!