bike servis

vybavená dílna a precizní mechaniK 

Servisujeme kola postavená či zakoupená v KOA. O vaše kolo se postará ten samý člověk, který ho stavěl.

Dopřejte svému kolu tu nejlepší péči

V KOA servisujeme všechna kola postavená či zakoupená u nás. Na stavby na míru se specializujeme a o váš stroj se umíme postarat i poté, co si ho od nás převezmete.

Samozřejmostí je garanční prohlídka po prvotním používání nového kola. A až budete potřebovat posezónní servis, expresní opravu nebo třeba přípravu kola na závod, můžete se spolehnout, že se o něj postará ten stejný člověk, který ho stavěl a rozumí mu – Vítek Řehák.

 Servis provádíme na míru vašim představám, ale jsme ochotni vám poradit i vysvětlit co vaše kolo potřebuje, pokud tak úplně netušíte.

PRO DOMLUVENÍ TERMÍNU SERVISU VAŠEHO KOLA VYUŽIJTE FORMULÁŘ NA KONCI STRÁNKY nebo napište VÍTKOVI na info@koa.cz.

KDo se o vaše kolo postará

Vítek je bývalý závoďák, který se od roku 2019 v KOA věnuje servisu, stavbám kol a bike fittingu. Pokud si u nás necháte postavit kolo, můžete si být jistí, že právě Vítek bude váš stroj znát od A do Z.

Na technický stav kol má opravdu vysoké nároky, takže můžeme zaručit, že po jeho zákroku bude vaše kolo ve špičkové kondici.


ceník servisu

Běžné seřízení, kontrolu a umytí kola zpravidla stíháme za hodinu. Ctíme individuální přístup k našim zákazníkům, proto nevedeme ceník většiny jednotlivých úkonů. Cenu servisu umíme přesně odhadnout, až když máme kolo ve stojanu. Součástí vyúčtování je podrobný časový report všech úkonů.

1 hodina práce mechanika – 1 250 Kč


EXPRESNÍ SERVIS

Stát se může cokoliv. Potřebujete mít kolo v perfektním stavu a běžné čekací lhůty v sezóně vám nevyhovují? Napište Vítkovi SMS nebo zavolejte na: +420 728 517 623, budeme se snažit vám vyjít vstříc.

1 hodina práce mechanika expres – 2 450 Kč

Kontakt

S konkrétními dotazy se obraťte přímo na mechanika VÍTKA. Pro rezervaci servisu využijte formulář níže nebo napište na info@koa.cz.


Objednejte si servis

Pro běžnou rezervaci servisu kola využijte tento formulář.