vánoční dárky

 - bike fitting - servis - tréninky - cyklodoplňky -

Doufáte, že letos pod stromečkem najdete něco, co vás opravdu potěší? Doporučujeme nenechat to náhodě a napsat si Ježíškovi o některý z našich výhodných vánočních balíčků. Pokud naopak nevíte, čím potěšit svého oblíbeného cyklistu, s těmito dárky nemůžete šlápnout vedle. Kdybyste potřebovali konzultaci, neváhejte se nám ozvat!


Bike fitting

Dárek: KOA bidon
Voucher v hodnotě 4.000 Kč na bike fitting a k tomu zdarma bidon s designem od KOA v hodnotě 390 Kč.Nastavení kontaktních bodů kola na základě biomechanické analýzy pohybu je nutností pro každého, kdo to s cyklistikou myslí vážně.


servis kola

Dárek: KOA ponožky
Voucher na servis pořídíte za 2.500 Kč a k tomu cyklistické ponožky KOA v hodnotě 250 Kč jako bonus. 4 hodiny precizního bike servisu, které si obdarovaný může vybírat po hodinách v průběhu celé sezóny, anebo využít najednou na kompletní servis.


10 hodin v GYMU 

Dárek: masážní míček
Voucher na 10 hodin v gymu za 1.500 Kč od nás dostanete spolu se speciálním masážním míčkem v hodnotě 100 Kč. Hodiny v gymu jsou tu pro všechny, kteří chtějí sportovat efektivně a technicky správně. Lze uplatnit na všechny lekce v gymu (funkční trénink, jemná jóga, jóga a self awareness).


KOA ponožky & BIDON

Vánoční balíček KOA bidonu s ponožkami za výhodnou cenu 550 Kč. Co takhle začít novou sezónu s čistým štítem? Bidony je dobré pravidelně měnit a ponožky jakbysmet.


KOA bidon  

Specialized Bidon Purist (650 ml) s KOA designem za 390 Kč je základ výbavy každého cyklisty. Ochranná vrstva Purist zajistí eliminaci zápachů a plísní. Lahev se dá při napití lehce stisknout a má měkký náústek, který neprotéká. Díky průhledným páskům jde navíc dobře vidět obsah lahve.


KOA PONOŽKY

Málý dárek, který udělá velkou radost: KOA ponožky za 250 Kč, upletené na Slovensku. Doporučuje 11 z 10 KOA šviháků, kteří už teď nechtějí nosit žádné jiné.


není poukaz jako poukaz

Dárkové poukazy jsme vyrobili u našich letenských „sousedů“ - v grafickém studiu Voala. Věříme, že ručně tištěný kvalitní papír s minimalistickým designem potěší vaše oko i ducha. Na poukaz vám nadepíšeme pouze službu a číslo poukazu, věnování už necháme na vás.


MÁTE vánoční DOTAZ? Zavolejte!

Chcete poradit, jaký dárek by byl pro někoho vhodný? Zavolejte, rádi to s vámi probereme! Kdybychom to náhodou nebrali, pošlete SMS a zavoláme zpět.


Vánoční telefonní linka

Honza:  +420 775 367 648 (fitting, tréninky)
Max:  +420 606 543 942 (servis, KOA produkty)
Radka:  +420 775 246 236 (tréninky, KOA produkty)