Elektronika

Wahoo ELEMENT BOLT Wahoo ELEMENT BOLT

Wahoo ELEMENT BOLT

Wahoo Element Bolt je aerodynamický bezdrátový cyklo-počítač s GPS určený pro rekreační i vrcholové cyklisty, díky kterému budete mít dokonalý přehled o rychlosti, najetých kilometrech, ujetém času, stoupání,… Počítač obsahuje již předinstalované mapy téměř všech zemí na světě a umožňuje jednoduché spárování pomocí QR kódu s aplikací ve vašem smartphonu.

Cena: 6 499,00 Kč

Wahoo KICKR Smart Trainer Wahoo KICKR Smart Trainer

Wahoo KICKR Smart Trainer

Nejvýkonnější trenažér od společnosti Wahoo, disponující tichým chodem, snadnou instalací a kompatibilitou s tréninkovými a sportovními aplikacemi. Wahoo KICKR přináší realistický, přesný a klidný trénink v interiérech s využitím osvědčené technologie setrvačníku a pokročilých algoritmů, které vznikly s ikonou inteligentního trenéra KICKR.

Cena: 31 999,00 Kč

Produkt není aktuálně možné objednat.
Wahoo ELEMENT ROAM

Wahoo ELEMENT ROAM

Cyklopočítač Wahoo Elemnt Roam s GPS vás dostane! Inteligentní funkce jako například „Back on track“, která vás dostane do cíle, i když vybočíte z trati, nebo snímač okolního světla který nastaví podsvícení obrazovky a LED světla aktuálním světelným podmínkám, to je Elemnt Roam, první cyklocomputer s barevnou obrazovkou.

Cena: 9 499,00 Kč

Wahoo RPM Speed sensor Wahoo RPM Speed sensor

Wahoo RPM Speed sensor

Bezdrátový Bluetooth a ANT+ snímač rychlosti

Cena: 1 099,00 Kč

Wahoo TICKR FIT Wahoo TICKR FIT

Wahoo TICKR FIT

Bluetooth a ANT+ optický snímač tepové frekvence na ruku

Cena: 2 199,00 Kč

Wahoo TICKR X

Wahoo TICKR X

Hrudní pás s vlastní pamětí pro měření tepové frekvence. Je vhodný pro většinu mobilních zařízení a jejich aplikací (iOS a Android).

Cena: 2 599,00 Kč

Wahoo TICKR Wahoo TICKR

Wahoo TICKR

Bluetooth a ANT+ senzor tepové frekvence

Cena: 1 499,00 Kč