pravidelné cvičení I trénink

na závod

gym — jóga — běh — plavání

Ať už trénujete více či méně, naše lekce jsou připraveny pro více výkonnostních skupin. S KOA budete vždy sportovat ve vhodné intenzitě.

JAK FUNGUJÍ PERMANENTKY na gym a jógu

Protože největší smysl dává, když na lekce chodíte pravidelně, zavedli jsme tzv. kmenovou hodinu, na kterou máte předplacený vstup na celý trimestr (většinou 13 týdnů) a už se na ni nemusíte dále přihlašovat.

Jedna lekce gymu nebo jógy stojí 200 Kč. Na více lekcí v týdnu poskytujeme slevu.

Pokud máte zájem pravidelně navštěvovat některé z našich lekcí, kontaktujte Radku na radka.falge@koa.cz a dáme vám vědět, na jakých hodinách jsou volná místa. Než se rozhodnete, můžete si vyzkoušet první lekci zdarma.

PERMANENTKY NA BĚH A PLAVÁNÍ

Lekce běhu jsou placeny formou permanentky na trimestr (většinou 13 týdnů). Máte předplacený vstup na každou hodinu a už se na ni nemusíte dále přihlašovat. Jedna lekce běhu stojí 150 Kč. V případě (ne)očekávané delší absence se domluvíme na úpravě ceny za celý trimestr.

Lekce plavání se platí po měsících: chodíte-li 1x týdně, cena je 1 300 Kč. Chodíte-li 2x týdně, pak je cena 2 200 Kč. Máte předplacený vstup na svou hodinu/hodiny a už se nemusíte dále přihlašovat.

Pokud máte zájem pravidelně navštěvovat některé z našich lekcí, kontaktujte Radku na radka.falge@koa.cz a dáme vám vědět, na jakých hodinách jsou volná místa. Než se rozhodnete, můžete si vyzkoušet první lekci zdarma.

Gym s pavlem kelemenem

Individuální lekce s trojnásobným evropským šampionem a nejrychlejším dráhovým cyklistou České republiky. Využijte jedinečnou možnost načerpat zkušenosti bývalého profíka. PR se jen pohrnou. Všichni přece víme, že suchá příprava dráhařů je jako žádná jiná. Jo a pozor, Pavel píše i online tréninky.

KONTAKT:  P.Kelemen@seznam.cz
ROZVRH: dle dohody
CENÍK:
individuál: 1200 Kč/ hod (První hodina za 50 %)
Online trénink: 600 Kč/ týden

gym

Tréninky Gymu se zaměřují na zlepšení mobility, celkovou stabilizaci a rozvoj silových schopností. Jsou vhodné jako doplněk k vytrvalostnímu tréninku, ale i jako samostatné silové a kompenzační cvičení. Pracujeme s vlastní vahou i s pomůckami (Kettlebell, osa, gumy, závěsné systémy aj.). Cvičíme v KOA tělocvičně na Letné.
Lekce jsou placeny formou permanentky na trimestr, v němž chodíte pravidelně na svou „kmenovou hodinu“. Více info viz výše.

PO: 17.30–18.30
Čt: 17.30–18.30

JÓGA

Nabízíme hodiny jemné jógy s důrazem na důkladné, hluboké protažení. Lekce obsahují prvky kompenzačního cvičení zaměřeného na nejčastěji přetěžované části těla (nejen) při sportu. Tato jóga je vhodná pro sportovce v tréninku i pro každého, kdo si chce „jen“ chytře zacvičit. Hodiny jógy probíhají v KOA tělocvičně na Letné.
Lekce jsou placeny formou permanentky na trimestr, v němž chodíte pravidelně na svou „kmenovou hodinu“. Více info viz výše.

Po: 16.30–17.30 – teen jóga (12–18 LET)
Po: 18.45–19.45
Čt: 18.45–19.45

BĚŽECKý 
TRÉNINK

KOA běžecký trénink je tu pro všechny, kteří chtějí posunout svůj běh o level výš. Správná technika běhu je vstupenkou nejen k rychlejším časům, ale taky ta nejlepší prevence zranění. Nechybí ani rozvojový trénink. A-skip, B-skip, rovinky, švihadla, žebřík a kužely… Běháme na dráze Sportcentra ČZU Suchdol na Praze 6 nebo v terénu v blízkém okolí. Šatna na místě je k dispozici.
Lekce jsou placeny formou permanentky na trimestr. Více info viz výše.

ST: 18.00–19.30 sportcentrum čzu Suchdol

PLAVECKý
TRÉNINK

Plavecký trénink je určen pro triatlonisty i plavce všech výkonností, kteří pravidelně plavou. Kromě klasického strukturovaného tréninku zaměřeného na plavecký výkon se zaměřujeme na zlepšování a udržení správné plavecké techniky i rychlosti (u triatlonistů s ohledem na nadcházející závodní sezónu).
Vycházíme z plaveckého systému Swim Smooth, který dlouhodobě úspěšně používáme a neustále se v něm posouváme. Při tréninku používáme pomůcky (ploutve, packy, desky) i osobní tempometry.
Lekce jsou placeny měsíčně. Více info viz výše.

ÚT + ČT: 6.30–7.30 sportcentrum čzu Suchdol


Máte zájem o lekce? napište nám!

Dáme vám vědět, na kterých hodinách je volná kapacita. Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá!