rezervace bike fittingu

rezervujte SI SVŮJ TERMÍN

Termín bike fittingu si prosím vyberte v našem kalendáři na Reserviu. Následně vyplňte požadované údaje o vás a odešlete rezervaci. Chcete objednat na několik týdnů dopředu a nenašli jste žádný vyhovující termín? Zavolejte Honzovi na tel. +420 775 367 648.

AKČNÍ NABÍDKA LISTOPAD-PROSINEC 2022: VYUŽIJTE 50% SLEVU NA FITTING (CENA: 2 500 Kč), POKUD JSTE JIŽ V MINULOSTI BYLI NA FITTINGU V KOA, NEBO 30% SLEVU NA SIZING S FITTINGEM (CENA: 5 000 Kč). DO POZNÁMKY V RESERVIU UVEĎTE KÓD „REFIT50“, RESP. „SIZING30“.
VÍCE INFORMACÍ ZDE.

často kladené dotazy

JAK SI MÁM REZERVOVAT BIKE FITTING?

Klikněte na odkaz vedoucí na naše Reservio. V rozvrhu hodin vyberte volný termín bike fittingu. Následně vyplňte formulář s údaji o vás:
1) S jakým typem kola dorazíte (road, mtb, gravel, časovka) nebo zda chcete nejprve změřit na polohovacím kole před nákupem/výrobou kola a poté na novém kole.
2) Kolik kilometrů ročně najezdíte.
3) Vaši výšku a váhu.

CO SI MÁM VZÍT S SEBOU NA BIKE FITTING?

Přineste si cyklistické kalhoty a dres bez rukávů nebo tílko, tretry a vaše kolo (pokud jde o bike fitting na vašem kole).

MÁM JINÝ DOTAZ.

Nejste si jistí, jakou službu potřebujete nebo máte doplňující dotaz k bike fittingu? Napište nám nebo zavolejte Honzovi Falge na tel. +420 775 367 648.

naše služby


máte dotaz?

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám!